Żabka Nano dostępna w 25 lokalizacjach To największa tego typu sieć w Europie

Żabka Nano dostępna w 25 lokalizacjach To największa tego typu sieć w Europie
2024-04-03 愛麗絲羊毛氈

żabka nano lublin

W 2021 roku otworzyliśmy 25 placówek autonomicznych Żabka Nano. Na tym jednak nie poprzestajemy – jeszcze w pierwszym kwartale tego roku uruchomimy kolejnych kilkanaście – mówi Tomasz Suchański, CEO Grupy Żabka. Placówki Żabka ETF w centrum uwagi po zyskach IBM za III kwartał Nano są już testowane przez klientów w 25 lokalizacjach w 6 miastach w kraju. Mogą z nich korzystać klienci w Gdańsku, Krakowie, Piasecznie, Poznaniu, Sopocie i Warszawie. Działają w bardzo różnorodnych lokalizacjach m.in.

żabka nano lublin

Stosowana we wszystkich sklepach innowacyjna platforma AiFi jest rozwiązaniem opartym na kamerach, wykorzystującym komputerową wizję i tzw. Machine learning do rozpoznawania zdjętych z półek produktów i automatycznie finalizującym płatność po wyjściu ze sklepu. System nie identyfikuje klientów i nie zapamiętuje obrazu, co gwarantuje pełne zachowanie prywatności i bezpieczeństwo. Placówka Żabka Nano wykorzystuje innowacyjną metodę autoryzacji i płatności za zakupy, wdrożoną we współpracy z Adyen.

Bezobsługowa Żabka Nano podbija Europę

Zamontowany w Żabce Nano system kamer, wykorzystujący algorytmy m.in. Machine learning, rozpozna zdjęte z półek produkty, naliczy odpowiednią kwotę, po czym automatycznie sfinalizuje płatność za pomocą wykorzystanej przy wejściu karty płatniczej. System nie identyfikuje klientów, nie zapamiętuje również obrazu, co gwarantuje pełne zachowanie prywatności i bezpieczeństwo. Żabka Nano wykorzystuje innowacyjne metody autoryzacji i płatności za zakupy. Pierwsze placówki były połączone z aplikacją mobilną sieci, która umożliwiała zarówno wejście do środka, jak i płatność za zakupy. Obecnie, w modelu sklep w sklepie, rozwijany jest koncept umożliwiający wstęp do placówki przy wykorzystaniu dowolnej karty płatniczej.

Zabezpieczenie 32A, sklep potrzebuje stałego dostępu do prądu w budynku. Wymagane jest też stałe łącze internetowe o wysokiej prędkości. Stworzymy dla Ciebie maksymalnie dopasowaną ofertę asortymentu w sklepie. Dzięki budowaniu sklepów z modułów, możemy uruchomić go nawet w 14 dni. Sam sklep pomieści od 450 do 1000 różnych produktów. Stanowią nowoczesne biura klasy A+, a 24 tys.

Co wyróżnia Nano?

W zależności od modelu sklepu liczy od 450 do nawet 1500 produktów. Żabka liczy ponad 10 tysięcy sklepów w całej Polsce (w samej https://www.dowjonesrisk.com/microsoft-earnings-report/ Warszawie jest ponad 900 sklepów). Żabka to sieć małych sklepów, każdego dnia odpowiadająca na potrzeby milionów klientów.

  1. Po wieloletnim procesie rewitalizacji dawnych zakładów dawnego przedsiębiorstwa Norblin, Bracia Buch i T.
  2. Po wykonaniu tej czynności, drzwi otworzą się automatycznie.
  3. Nowe doświadczenie zakupowe dla klientów, którzy nawet w kilka sekund mogą zrobić szybkie zakupy, wybierając produkt i po prostu wychodząc, bez konieczności dokonywania płatności na miejscu.
  4. Grupa Żabka uruchomiła już 25 sklepów Żabka Nano, które są wspierane przez sztuczną inteligencję i nie ma w nich kasjerów.
  5. Obecnie, w modelu sklep w sklepie, rozwijany jest koncept umożliwiający wstęp do placówki przy wykorzystaniu dowolnej karty płatniczej.

Zaadaptowane zostały na przestrzeń rozrywkową, kulturalną, gastronomiczną i handlowo-usługową. Fabryka Norblina to wielofunkcyjny kompleks w sercu warszawskiej Woli. Po wieloletnim procesie rewitalizacji dawnych zakładów dawnego przedsiębiorstwa Norblin, Bracia Buch i T. Werner, przeprowadzonej przez Grupę Capital Park, ponownie otworzył się na miasto, zachwycając historyczną zabudową, w którą wkomponowana została nowoczesna architektura.

Zobacz zdjęcia: Wielkanocny Jarmark Lubelski na Lubartowskiej 77. Tu kupisz wyjątkowe rękodzieła i produkty do święconki!

Wspólnie z Tobą wybierzemy to, co powinno znaleźć się na półkach w Nano. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa, tzn. Bez właściwej zgody, jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

– 25 sklepów, uruchomionych wraz z Żabką w ciągu sześciu miesięcy, pokazuje wartości AiFi zorientowane na klienta, które pozwalają zrozumieć jego potrzeby i zbudować elastyczne rozwiązania. Nie możemy się już doczekać dalszego zacieśniania naszej współpracy z Żabką. Dzięki rozwojowi kolejnych sklepów Żabka Nano, napędzanych przez naszą technologię, zrewolucjonizujemy zakupy – mówi Steve Gu, CEO i współzałożyciel AiFi.

Pobierz ebook o reklamie internetowej

Grupa Żabka uruchomiła 25 sklepów wspieranych przez sztuczną inteligencję, o nazwie Żabka Nano i jest obecnie największą siecią sklepów autonomicznych w Europie. Innowacyjny koncept, pozwalający na szybkie zakupy bez kasjerów, kolejek i gotówki, jest dostosowany do charakteru lokalizacji oraz profilu klientów. Sklepy działają w kilku formatach, takich jak samodzielne kontenerowe automaty sprzedażowe, tradycyjne punkty brick-and-mortar czy store-in-the-store. Każdy z nich wykorzystuje technologię opracowaną w ścisłej współpracy z amerykańską firmą technologiczną AiFi. Z możliwości zrobienia zakupów w placówkach autonomicznych Żabki skorzystało już kilkanaście tys. Asortyment w tych placówkach jest dostosowany do specyfiki lokalizacji i profilu klienta.